Учасники національного мультипредметного тесту можуть подати скаргу, якщо під час іспиту були порушені правила проведення НМТ. Заяву потрібно оформити безпосередньо в тимчасовому екзаменаційному центрі до моменту виходу з нього в день тестування.
Такі звернення розглядають регламентні комісії протягом трьох робочих днів. Якщо порушення вплинуло на об’єктивність результату, комісія може ініціювати анулювання результатів тесту та допустити учасника до додаткової сесії НМТ.
Також учасники мають право оскаржити рішення регламентної комісії через апеляцію. Для цього необхідно протягом трьох робочих днів подати електронну заяву до апеляційної комісії із зазначенням причин скарги та копією рішення комісії.








